735.با ما به از این باش!

جدیدا آنقدر دستم را می بُرم که وقتهایی که انگشتانم سالم است خوشحالم! یعنی دقیقا قبل از خوب شدن این انگشتم دیگری در رقابت با آن یکی چاقو را بغل می کند.

با بریدن و درد اش مشکل ندارم، مشکلم با چسب زخمهایی است که عین سریش می چسبند به دستم و موقع وضو گرفتن کلافه میشوم بس که بیشتر از وقت نماز در حال کندن چسبم!

این می شود که بی خیال چسب زخم میشوم و با زخمی که هی می خورد به اینور آنور و حتما لای بستن دکمه هایم گیر می کند و حتما آبلیمو رویش میریزد و محال است در مواقع نابریدگی(همچین کلمه ای داریم اصلا!) آبلیمو روی دستم بریزد، کنار می آیم!

دیروز موقع باز کردن قوطی رب احتیاط کردم که دستم را نبرم و خوشحال و با موفقیت رب را توی شیشه ریختم. موقع انداختن قوطی توی سطل خیلی شیک انگشتم را بریدم.

بدبختی اینکه این همه درد آنقدر توی چشم نیست که حداقل اهل خانه ببینند و کمی همدردی کنند تا بلکم از درد کاسته شود . هر چقدر هم که انگشتت را سیخ بگیری و چهار انگشتی کار کنی لامصب دیده نمی شود!

یک هفته نماز نمی خواندم. خوشحال از اینکه اگر دستم ببرد می توانم چسب بزنم! (از دلخوشی های یک زن!) دیروز دقیقا بعد از اولین نماز ظهر و عصر دستم را بریدم!!!!

آنقدر سوختم که بلند گفتم: خدایا بیا نصف ام کن اصلا.

.

بریدن دست از غرق شدن در فکر و خیالات نیست. از هول بودنم در کار است که آن هم مرض امسال و پارسال نیست. از وقتی یادم می آید هولم!

/ 9 نظر / 33 بازدید
سميه

يه دستمال کاغذى بپيچ دور انگشتت و با چسب نوارى يا چسب پنج سانتى عايقش کن خيلى بهتر از چسب زخمه که بايد با بنزين جاشو پاک کرد

آمارین

من حاضرم از خونسردیام بهت بدم[نیشخند]

سحر

متولدین تیر یکی از خصوصیاتشون همین عجول بودنشونه....منم همینجورم راستی از این چسب زخمایی که جنسشون مثل نایلونه بگیر...راحت کنده میشن

آزاده

عزيز دلم! خيلي باحال نوشتي! درك ميكنم به اميد روزهاي پاييزي بدون زخم بريدگي

شیمت

من همیشه وقتی مهمون دارم یه دستی می شمن.لامصب انگار میفهمه مهمون دارم میبره. بهترین روش برای پاک کردن باقیمونده چسب روغنه.با یخ کم پنبه روغنی بکش روش زودی پاک میشه

قارا

یه کم رو ارامشت بایدکار کنی عزیزم خیییییلی مهمه....

زیتونی

بریدن دست نشان عاشق عجول است[چشمک]

گل

من يه تيكه دستمال كاغذي ميذارم رو چسب كاغذي و به جاي چسب زخم استفاده مي كنم اصلا سريش نميشه امتحان كن!

حسام

جای چسب رو میتونی با لاک پاک کن پاک کنی [شرمنده]